19 Studeni, 2017, 13:46:21
Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte
Novosti: SMF - Just Installed!

smartphonehrvatska Forum

Autor Tema: Samsung  (Posjeta: 962 )

008hnoor

• Newbie
  • *
Samsung
« : 21 Travanj, 2015, 06:01:47 »
Pitanje ako netko može pomoć. Imam Samsung galaxy fame i budući da ga prodajem, tio bi sa njega obrisat sve što sam do sada na njega instalirao od aplikacija do drugih stvari te zatvorit račune (gmail, e mail, forumi). Pa me zanima kako to najlakše učinit. Prijatelj mi je reka da je najlakše vratit mobitel na tvorničke postavke. Sada jeli to najlakše i kako to učinit, ako ne ima li neki drugi način za to napravit I brišu li se tim postupkom svi računi. Nebi bilo baš super da prodam nekome mobitel a ostanu računi i šifre od fejsa, maila, gmaila i sličnih stvari. Eto pa pomozite ako može.

Dominik Barić

• Newbie
  • *
Odg: Samsung
« Odgovori #1 : 23 Travanj, 2015, 15:57:35 »
Da prijatelj ti ima pravo uređaj vrati na tvorničke postavke i prodaj. Koji mob namjeravas kupiti. :o

faari

• Newbie
  • *
« Odgovori #2 : 26 Svibanj, 2017, 21:06:23 »
Pitanje! Zasto mi Navigon trosi dosta bateriju i kad nije pokrenut i da li je to normalno? Imam aplikaciju za nadgledanje baterije i cesto mi javi potencijalno trosenje zbog aplikacije Navigon. Npr facebook trosi 0,81% a Navigon 4,91% sto i nije malo. Odem cak na ono da ga prisilno zaustavim ali opet isto. Da li ima lijeka?

smartphonehrvatska Forum

« Odgovori #2 : 26 Svibanj, 2017, 21:06:23 »

Carbonate design by Bloc
variant: carbon
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
SMFAds for Free Forums