21 Veljača, 2017, 12:05:15
Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte
Novosti: SMF - Just Installed!

smartphonehrvatska Forum

Autor Tema: LG G3 Problem,molim za pomoc  (Posjeta: 311 )

RayToral

• Newbie
  • *
LG G3 Problem,molim za pomoc
« : 30 Listopad, 2016, 02:37:08 »
Prije svega,pozdrav svima,velika muka me je natjerala da se u 2 i 30 u pola noci registrujem na ovaj forum i zatrazim pomoc od vas.Nadam se da ce mi neko moci samo reci o cemu se radi i ima li mu pomoci.Dakle rijec je o LG G3 2 gige rama i 16 giga memorije telefonu,kupljen je polovan,koristen par dana,radilo sve kako treba,nakon par dana krenula je procedura oko restartovanja,tj. izbaci gresku na ekranu da sim kartica nije u ispravnom stanju i restartuje se i tako po 10-15 puta dnevno.Nakon toga je pocela iskakati druga greska nesto com.android.(nesto jos) i kada kliknem ok on se restartuje i tako stalno.Skinem LG PC SUITE da vidim ima li kakvih Update-a za njega i izbaci mi da je pronaslo neki update,ja to odradim ugasim telefon vratim ga na fabricka podesavanja preko tipka paljenje i volume down i nakon toga se vise nikada nije upalio.Display radi,kada izvadim bateriju iz telefona i skopcam ga na punjac izbaci gresku da nema baterije,kada telefon spojim na pc cuje se zvuk da je dodat USB ali telefon ne reaguje.Ne mogu upaliti download mod da instaliram novi sistem,ne mogu nista zivo.Nisam trenutno pri parama da mjenjam telefon,pa ako postoji neka sansa da se ovaj popravi,bio bih vam pravo zahvalan.

smartphonehrvatska Forum

LG G3 Problem,molim za pomoc
« : 30 Listopad, 2016, 02:37:08 »

Carbonate design by Bloc
variant: carbon
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
SMFAds for Free Forums