Ako ste kojim slučajem vlasnik aktualne Xperie Z5 ili to namjeravate postati zanimat će vas da je danas u opticaj krenula Marshmallow nadogradnja za taj model. NAvodno slijede i za Z5 Premium te Z5 Compact.
Najsretniji vlasnici Xperie Z5 su danas u Turskoj jer je upravo na tom tržištu Marshmallow krenuo opticaj. Tamošnji vlasnici prijavljuju OTA nadogradnju, koja sisteme podiže na posljednju i najslađu verziju Googleova Androida.
Iako još nemamo detalja o tome što donosi, pretpostavljam da je jedna od glavnih novosti podrška za Doze još dublji san u standby načinu rada pa se valjda možemo nadati još boljoj autonomiji.
Navodno su trenutno Sonyevi serveri poprilično opterećeni pa se naoružajte strpljenjem, a naročito ako je vaša Z5-ica brandirana od strane nekog od operatera.
Ako vas pak pogodi, svoje dojmove podijelite s ekipom u komentarima ispod.
ne kužim kako doze može pomoći autonomiji ?
kad je ionako preko noći mob na punjaču
nikako. pusti marketing koji za krajnjeg korisnika ništa ne znači.
Meni znaci, ja ne punim mobitel svaku noc
kada kreće za m4 aqua?
M4 i ja isto imam. Cuj m4 ce dobiti 6.0 nakon cijele Z serije
A Xperia T3?
Nula bodova. Imas custom romove.T3 se nije spominjao za M
Super stvarno…ne bih ga još rootao,kada garancija prođe onda,znam da se može vratiti natrag,ali bez obzira, kitkat je ok a bilo bi lijepo vidjeti i marshmallow jer T3 je viša srednja klasa smartphonea 🙂
Pitanje za urednikaci ostale koji imaju z5. Kakav vam je ekran,kada se gleda po dijagonali,blijedi li? Znaci kad se telefon,legne skroz,tj u ravni kad je i onda kad se pogleda,ali iskljucovo po dijagonalama. Nevjerovatno mi je da model od 550 eura ima ovako los ekran.
ekran je vrhunski. ne znam odakle ti da je loš. bolji je od onoga na iphone-u 6s
Zna li se kada krece za z3 compact
Zato sto ga imam. I ne mogu da vjerujem da ovako blijedi kad je u ravni i kad se gleda po dijagonali?! Kad ga gledam pravo,on je odlican,isto tako i sq strane je ok…ali po dijagonali,bas los. Naravno,prirodno je da se nece gledat tako,ali opet..mnogo lose
Imas white balance opciju u display postavkama pa se malo poigraj s tim.Treba samo znati podesiti. Ako budes trebao pomoc samo mi se javi
Znam da ima..nije to do toga. Inace mi stoji u opcijama r-205 g-155 b-0
Nisu dobre postavke
Stavi 144, 137, 0
ja tu mogu reci samo jednu stvar
AMOLED
Ha? Amoled nije os ,nego vrsta ekrana,lol koji je dakako djetinjastih boja
Marko,jeste amolee je i meni bolji dosta,ali imao sam mnogo telefona i testirao ih itd itd,koju su imali ovaj tip ekrana kao z5,i bili su savrseni,npr htc vodeci modeli,pa i Z2,z3..svi su oni dosta bolji od z5,tj ekran.