Google Camera 6.3 ističe Night Sight, najavljuje telefoto leću Pixela 4

Nova verzija Google kamere u verziji 6.3, a oni koji su je preuzeli i isprobali otkrivaju nam zanimljive detalje. Njihov Night Sight odsad će svoje mjesto imati na glavnom zaslonu, umjesto Panorame.

Google Camera u xda developers zajednici poznata i kao Gcam za mnoge je najbolja kamera aplikacija, koju možete isprobati. Portana je (prilagođena) za rad na mnogim telefonima, pogonjenim Snapdragon čipovima. Naročito je popularna među korisnicima Xiaomi telefona, koji njome svojim uređajima okidaju značajno bolje fotke.

Nova Google Camera 6.3 dostupna je za preuzimanje, a prva novost koju ćete primijetiti je novo mjesto za night Sight režim snimanja. Dosad ste po njega morali u glavni meni, a odsad će svoje mjesto imati među glavnim načinima snimanja na glavnom zaslonu. Otela je mjesto Panorami, koja se definitivno rjeđe koristi no sve popularniji Noćni način.

Nadalje, oni koji imaju vremena i znanja, pročeprkali su po kodu nove kamere i otkrili potvrdu telefoto leće, nekog od budućih piksela.

Ako se sjećate, Google je prije nešto manje od mjesec dana objavio render Pixela 4, koji će na leđima imati četvrtasti modul s više kamera. Za očekivati je da će barem jedna od njih biti telefoto zum leća. 

Koristite li i sami Gcam na svojem telefonu? Znate li kako ga instalirati ili čekate moj tutorijal? 🙂

Via

Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pe099pe

Koristim ga svakodnevno na svom Mi 9.

Amel Ljutić

Ja ne vidim pretjeranu razliku na poco f1, jedino je drasticna razlika nocnih fotki

Mate

Poco dosta jače koristi kontrast, portrait mu je lošiji, a za noćnu neću ni spominjati. Što Gcam izvuče iz skoro 0 svjetla je brutalno.

Filip

Kod mene je drastična razlika u odnosu na MIUI cameru.

Amel Ljutić

Instalirao sam, ali se rusi app 🤔 poco f1

Ivan Martinko
Mare

Instaliram je na note 9 ali isto se rusi app

Ivica

Samo SD procesor podržava Google cam.

Amel Ljutić

Pa imam ja na poco f1 SD pa opet isto

Ursusc355

Kako instalirati na mia2 lite

Mida

Cekamo tvoj tutorijal.. 🙂
Pozdrav iz Nisa!