Već se neko vrijeme šuška o “novoj” GSM mreži u Hrvatskoj. Pridjev nova je u navodnicim jer se ne radi zapravo o pojavi novog mobilnog operatera u pravom smislu riječi. Konzum je odlučio svojim potrošačima ponuditi usluge mobilne telefonije pod okriljem Hrvatskog Telekoma.

Točnije rečeno Konzum će ponuditi uslugu koristeći infrastrukturu Hrvatskog Telekoma ali po nešto povoljnijim cijenama. Za korištenje usluga MultiPlus Mobile mreže potrebno je imati MultiPlus SIM karticu koji je moguće nabaviti na prodajnim mjestima Tisak medija i Super Konzuma.

Usluga je zasad isključivo prepaid na bonove.

Do 01.listopada traje promotivno razdoblje u kojemu se minute razgovora među MultiPlus korisnicima ne naplaćuju. (ali uspostava poziva da!)

Cijenik usluga izgleda ovako:

Kao što se da primijetiti uvijek je tu trn u oku sa zvjezdicom: naplata uspostave poziva.

Definitivno dobar potez Konzuma, koji će svojim kupcima uz prehrambene proizvode gurati i bonove za mobilne usluge. Upitno je, može li ovako nešto ozbiljnije utjecati na spuštanje cijena mobilnih usluga općenito u Hrvatskoj, s obzirom da se ne radi o pravom novom operateru.

Detaljnije o uslugama MultiPlus Mobile mreže pročitajte na službenim stranicama.

guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tea

Zanima me kakva je to mreža