
Opet u Amsterdamu. Puno je toga ostalo za vidjeti i doživjeti. Nakon duplo prženih krumpira s majonezom za doručak, posjetismo ovdašnji Apple Store.
Možda sam pravi sucker za Apple dizajn i podsvjesno pripadam njihovoj sekti ali kad god sam u nekom gradu u kojemu napravi Apple Store, obavezno svratim. Ovaj amsterdamski na Leidesplain-u, naravno ni po čemu nije drugačiji od iti jednog, kojeg sam dosada vidio diljem Europe te SAD- i Kanade.

Hrpa Mac računala, kako desktopa tako i prijenosnika, iPada, iPoda, iPhona. Baš svega s jabukom na sebi. Sve je to lijepo izloženo u minimalistički dizajniranim interijeru s poznatim staklenim stubištem za gornji kat, gdje se održavaju seminari, predavanja i slično, a možete se i konzultirati s Apple momcima i curama, koji iUređaj je baš za vas.



Nakon što sam još jednom podrobno “izvižitao” novi iPhone 5, navalio sam na uistinu šarene i razigrane iPod modele s Beats slušalicama. Znaju dizajn.To im nitko ne moze osporiti.

Nakon toga sam jednostavno morao vidjeti kako moja beba smartphonehrvatska izgleda na ogromnom iMac-u. Zadovoljan sam, izgleda super iako u full screenu zauzima samo trećinu zaslona. Morat ću si maznut jednog ovakvoga i naravno nabacit dobre stare windoze na njega:-)
Večeras stand-up comedy i još hektolitar piva pa sutra u Bruxelles i doma. Vidimo se.
I da, bilo je malo scary fotkat s Galaxy-em po Apple Storu, činilo mi se da me s prijezirom gledaju te da će me apple zombiji izbaciti svaki tren:-)





nadam se da nisi samo u pomesu i apple storeu uzivao…. 😛 Mislim… ipak si u Amsterdamu bio… xD hihihihi