
Sutra je veliki dan za LG jer ako Marsovci baš sutra ne odaberu London kao mjesto i vrijeme da nam pokažu što imaju, tvrtka će predstaviti svoju ovogodišnju perjanicu LG G4. Neki u Europi već znaju i cijene.
Da, iako uređaj još nije službeno predstavljen, o njemu znamo dosta toga, a sada su neki njemački trgovci u svoje ponude uvrstili LG G4 pa znamo i kako će se kretati cijene. Uglavnom portal WinFuture se dočepao tih cijena i čini se da će kao što smo i očekivali LG pokušati nižom cijenom konkurirati Samsungovom Galaxyu S6.
Cijena za bazni LG G4 u Njemačkoj će koštati prema ovim neslužbenim informacijama koštati između €679 i €689 što je oko €10 do €20 manje od Galaxya S6. To će doduše biti cijena za bazni 32 GB model sa standardnim stražnjim poklopcem, dok će onaj s fensi šmensi kožnim poklopcem koštati nešto više, odnosno između €729 i €739 što je više od Galaxya S6, a manje od Galaxya S6 edge.
Još malo pa ćemo doznati i sve ostale detalje.





e moja hrvatsko…opet nam budu nabili cijene od 1000€
u koliko je sati predstavljanje?ima li kakav stream?
Kod nas samo na njuškalu se isplati kupiti novi mobitel operateri nabijaju cijene bez zveze pa se naši hrvatski šverceri kao ti kupuju mobitele i prodaju.
jooooooojh jedva čekam 😀 🙂
Ovo nije ništa bolje od G3
http://www.gsmarena.com/lg_g4-6901.php
http://live.cnet.com/Event/LG_G4_live_blog
Ma pusti te mani te budalešcine za mjesec dana izbacit če novii aparat pa obet mjesec dana ili više izbaci stari uzmi mladi neznam ovoj e više za budale koje imaju malo više para a manjepameti
Pa sta ako ko ima para neka kupuje