Koliko teoretičari zavjere mogu biti opasni, a ljudi glupi svjedoče svježi incidenti u Velikoj Britaniji, gdje neki uvjeren da su 5G mreže donijele koronavirus, napadaju djelatnike telekoma i pale stupove s 5G primopredajnicima.
Ono kad zaista misliš da je tako nešto nemoguće, nanovo se iznenadiš ljudskim rodom. Onih koji vole teorije zavjere će uvijek biti. Imaš one koji gledaju u nebo u psuju kad vide bijele tragove iza aviona.
Imaš one koji u cjepivu vide najveće zlo, a ovih dana bi se cijepili triput ako im kažeš da će ih zaštiti od Covida.

Imaš sad i one koji u 5G mrežama vide najveće zlo koje nas je zadesilo u povijesti čovječanstva.
Ti koji na meti imaju 5G sad su zgodno povezali 5G mreže s panedmijom koronavirusa. Naime, uvjereni su da je to povezano i da su 5G mreže nekako krive za aktualnu pandemiju.
U Velikoj Britaniji se, naravno uz pomoć društvenih mreža, stvorila kritična masa onih koji napadaju djelatnike telekoma, inženjere i tehničare. Zasad još “tek” verbalne napade prate optužbe da su oni tim svojim 5G mrežama donijeli koronavirus na njihov otok,
Zabilježeni su i prvi slučajevi potpaljivanja stupova s telekom primopredajnicima.

Dosad nema nikakvih znanstvenih dokaza da su 5G mreže po ljudsko zdravlje išta štetnije od LTE (4G) mreža koje koristimo godinama.
To međutim nije važno. Postigneš li kritičnu masu, eto ti masovne histerije.
Tako su neki opet zahvaljujući društvenim mrežama, prije mjesec dana obijali trgovine, kupujući tone tariguza jer stiže sudnji dan, a za sudnji dan moraš imati čisto dupe.
Eh te društvene mreže…
#ostanidomaalinevjerujsvemunafacebookuiinstagramu




Cemu sluzi 5g?
Na vjeronauku će ti pop objasniti čemu služi.
💋
Ukratko, veća brzina (iako za puni potrencijal treba više tornjeva od 4G jer signal kraće putuje), veći bandwidth, manja latencija..
bandwidth, latencija … gdje je prijevod za Ivana jer nekako ne vjerujem da pop govori engleski
Nije mi baš jasno zašto je ova diskusija krenula u ovom smjeru?🤔
Pa sto ima veze?
Kako misliš što ima veze? Mislim da ovdje nije mjesto za diskusije o ulozi crkve. Tema je i meni vrlo zanimljiva ali jednostavno nema veze s ovim o čemu ovdje pričamo…
Meni se čini da je tu crkva kolateralna žrtva, a da je naglasak ipak na 5G.
IoT
Srž svega si napisao , ali bih dodao ovo nisam za to da se zapali bilo što ali takvi nebi zapalili crkve i popove koji su primarni paraziti i leglo nazadnjaštva zbog svoje guzice. Strašno je da u 21 st. pa još u Evropi postoji takav broj glupih ljudi sa kojima se može manipulirati na perfidan način . Kod mene u Crikvenici kreteni prosvjedovali lani zašto Tele2 gradi baznu stanicu u blizini škole zbog djece a ta ista djece ne ispuštaju mobitele iz ruku 24 h i to ih ne brine a kad je signal slab onda će takvi biti… Read more »
Uskoro će palit zaražene covidom 19.
Čudo je taj Internet, neiscrpan izvor informacija,a s druge strane strašno oružje…glupost,zatucanost,panika…šire se brže i lakše od bilo kakvog virusa…
Toni,dobro kažeš,kad misliš da ljudi nemaju više čime iznenaditi…negativno..
Hm,teško je u moru informacija danas misliti da znamo šta je “prava istina”. Činjenica je da puno razvijenih država,poput Švicarske,zaustavlja razvoj 5G mreže zbog zabrinutosti za zdravlje svojih stanovnika.
Ako bi i bio sudnji dan, zadnja stvar o čemu bi tada razmišljao je čime ću obrisati guzicu🧻
Srećom kod nas još nije krenulo postavljanje 5G mreže pa stoga i nije postradalo puno ljudi od korone kao tamo gdje je🤪
Prodati cemo sve ljudima,kad ih to bude ubijalo,reci cemo da je to teorija zavjere.
citiram -Kresimir Misek. 🙂
Naravno da korona nema veze s 5G, ali tko od vas bi volio da u zgradi (ili na livadi) prekoputa njegovoj (njegovom stambenom objektu) postave bilo koji odašiljač?
Svi bi rado brži internet, veću propusnost, veću pokrivenost, ali da su odašiljači…gdje? U Sloveniji?
Nije donilo coronavirus sigurno,ali da slabi ljudski imunitet to Da,kako 4G mreza tako i 5G.To znam jer radim kao inzinjer u Kuala Lumpur trenutno i nije zajebancija jer dosta ljudi jos nezna da i zemlja i ljudsko tijelo dise i radi na nekoj frekvenciji.Glup im je razlog da pale stupove ali di ima dima ima i vatre,nista to nije bezveze.5G se nekoristi za instagram i facebook brzine,vec zbog drugih razlika gdje tehnologija ide tipa sigurnost u prometu,strojarska obnova te medicina.A koliko smo udaljeni od sebe samih dovoljan je podatak da ljudi viruju svemu sta procitaju na internetu,a jedan nogometas nam… Read more »