Reddit je eksplodirao pritužbama izluđenih korisnika telefona serije Google Pixel 6, čiji uređaji misteriozno umiru, nakon reseta na tvorničke postavke.

Googleovi pixel telefoni kod nas nisu nešto naročito popularni, no čini se da su u zadnje vrijeme prihvaćeniji no prije. Razloge treba tražiti u činjenici da i nisu nešto naročito dostupni, a i 5G je proradio tek nedavno.

Najsvježiji Pixel, kojeg sam imao prilike isprobati je Pixel 8a, a i sam donedavna koristio Pixel 7 kao svoj daily driver telefon, kojim sam zamijenio Pixel 6 Pro, prije njega.

Ono što se meni osobno na Pixel telefonima najviše sviđa je onaj no bullshit pristup Androidu, čisto Android iskustvo bez suvišnih softverskih dodataka, a naravno i kamere su im super.

Unatoč svojim adutima Pixeli ipak nisu na najboljem glasu, ponajprije zbog začudnih bugova, koji nerijetko kvare korisničko iskustvo.

Tako se i sad događa čudnovata priča o umirućim telefonima serije Pixel 6. Naime, korisnici se žale da im Pixeli misteriozno prestaju funkcionirati nakon reseta na tvorničke postavke.

Većini nesretnika ekran telefona je nakon reseta crn, a nakon nekoliko ponovnih pokretanja prikazuje grešku “tune2fs”. Ni oni spretniji korisnici, koji se ne boje koristiti alate za flashanje firmwarea, nisu ništa uspjeli postići.

Ako se pitate je li sve do najsvježijeg ažuriranja za Pixel 6 telefone, nije. Ovaj je problem zabilježen na Pixel 6 telefonima s različitim verzijama softvera i Androida.

Drugim riječima, ako i sami koristite neki Pixel 6, nemojte ga ni i u kom slučaju, vraćati na tvorničke postavke.

Novo s našeg YouTube kanala:

Subscribe
Notify of
guest

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Am3l

Pixel uvek bio i biće poluproizvod

Damir

Imaš ga pa znaš ili ti je frend šapnuo

Cory

Pixel 6a koristim otkad je izasao,i sluzi posve ok,nisam imao velikih problema sa njim ko neki ljudi.

Bozo

Kupio Pixel 8 Pro u krajem prošle godine u USA, do sada ni jedan problemčić. Čisti Android, redovna ažuriranja, top kamere i mislim da budem nabavio i 9 Pro, samo sam u dilemi Pro ili Pro XL.