Već se neko vrijeme priča o tome da Samsung namjerava predstaviti posebnu inačicu svog Galaxy Z Fold telefona pod imenom Galaxy Z Fold6 Special edition. Sad znamo i kad će to učiniti.
Samsung nedvojbeno osjeća pritisak konkurencije u kategoriji Foldables, u kojoj prijete super zanimljivi telefoni poput HONOR Magic V3 telefona. HONOR-ov se borac pokazao tanjim, lakšim pa i boljeg formata u odnosu na Galaxy Z Fold6.
Samsung navodno priprema odgovor u liku telefona Galaxy Z Fold6 Special Edition, koji bi trebao biti tanji i širi s većim unutarnjim ekranom sad dijagonale 8 inča.

Vanjski će ekran biti dijagonale 6.5 inča, a na poleđini će navodno donijeti primarnu kameru sa senzorom od 200 MP.
Objavljena je informacija da će taj Galaxy Z Fold6 Special Edition biti debljine 10.6 mm dok je preklopljen kao i da će pretprodaja započeti 18.10. a završiti 24.10.
Službeno bi pak trebao biti predstavljen 25. listopada i to samo na korejskom i kineskom tržištu.
Budući da Samsung po ovom pitanju još ništa nije ni potvrdio ni opovrgnuo, preporuka je sve ovo primiti s dozom rezerve dok se i ne dogodi ili barem dok ne doznamo više informacija.



Ako je samo za Korejsko i Kinesko tržište, koja onda to zanima uopce i kome ce onda bit konkurencija, smiješno.
A gle, to je najvece trziste, Azija. Idu vidjeti kako ce se prodavati, kakav ce odaziv biti pa ce napasti sljedece godine u cijelom svijetu. Jbga, poslovne taktike 😀
Realno Honor V3 u Europi mozes nabrojati na prstima jedne ruke. Ako se igdje prodaje, to je Azija.
Čemu ovakvi tekstovi razine rekla kazala?