Nokia demantirala povratak u smartphone biznis

Ja reko, ja poreko. Tako bi se na ovim prostorima najbolje oslikala priča o toliko željenom povratku Nokie u smartphone svijet. Danas su naime, i službeno demantirali planove o ponovnoj proizvodnji smartphonea.

Na službenim web stranicama nekadašnjeg finskog diva, objavljen je isto tako službeni demantij koji nažalost izričito negira namjeru da se vrate proizvodnji smartphonea, koju je prije neki dan najavio visokopozicionirani Nokijin dužnosnik, a objavio portal ReCode nakon čega su mnogi zaplesali the dance of joy.

Ne znam koliko su jasnije mogli reći da se Nokia Androidima ipak ne trebate nadati ni nakon što u 3. kvartalu iduće godine istekne klauzula ugovora s Microsoftom, koja im brani proizvodnu i prodaju smartphonea pod Nokia brandom.

Šteta. Bilo bi lijepo. Možda nas ipak iznenade.

guest

Ova stranica koristi Akismet za smanjenje neželjene pošte. Saznajte kako se obrađuju podaci vaših komentara.

3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mustrashh

Previse se ta nokia vise spominje. A na zalost, ona prava, stara nokia je mrtva. I to odavno. Sami sebe ubili. Pustimo ih da pocivaju u miru, skupa sa svim ostalim nekdasnjim europskim velikanima. Bolje i za njih da se ne vracaju vise.

apollo10

nokia i android, to bi bio zaista protuprirodan proizvod. možda jednog dana ako krenu u proizvodnju smartphona naprave nešto na bilo kakvom OS-u samo ne na androidu koji je samo dobar poluproizvod koji normalno radi jedino uz “brutalni” hardveraj

Dominik barić

Velika nadanja ali ništa žalim ko je imamo prve nokijine modele zna da nema boljeg kvalitetea, batarija… Sada ništa možda uspije.